Шкірно-венерологічний стаціонар

Шкірно-венерологічне відділення Одеського обласного шкірно-венерологічного розгорнуто на 70 ліжок. У штат включено 4 лікарі (1 д.м.н.) та 3 медсестри.
Пацієнти у відділенні обстежуються з використанням сучасних методів діагностики, зокрема імунологічних, серологічно, клінічних, гістологічних та молекулярно-біологічних.

Відділення надає медичні послуги:

1. Лікування в умовах стаціонару гострих та хронічних дерматозів (псоріаз, парапсоріаз, екзема, нейродерміти, атопічні дерматити, склеродермія, кропив’янка, пухирчатка, вульгарні вугри, стафілодермія, вітлиіго та ін.)
2. Стаціонарне лікування венеричних захворювань та захворювань, що передаються статевим шляхом (сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз та ін.).

До складу відділення входять такі кабінети, що оснащені сучасним обладнанням:
Хірургічний кабінет, який укомплектований хірургічним лазером, радіохвильовим апаратом (радіоніж), апаратом для внутрішньовенного лазерного опромінення крові, фрезером для обробки стоп та нігтів при гіперкератозах та мікозах. Також проводиться фотодинамічна терапія. Прийом веде хірург вищої категорії, який здійснює видалення всіх видів доброякісних утворень шкіри із наступним гістологічним дослідженням.
Кабінет фототерапії (дві УФБ кабіни та УФБ гребінець), де використовується ультрафіолетове випромінювання певного спектру з лікувальною метою, яке ефективно допомагає пацієнтам при псоріазі, шкірному свербіні, вітіліго, вогнищевій алопеції, парапсоріазі, червоному плоскому лишаї та себорі.
Кабінет плазмаферезу. Плазмаферез – сучасний метод швидкого та ефективного очищення крові від токсинів, як екзогенних (тих, що надійшли ззовні), так і ендогенних (тих, що утворилися в самому організмі). Плазмаферез ефективно використовується для лікування хворих на:

  • системними захворюваннями (дерматоміозитом, склеродермією, системою червоним вовчаком, ревматоїдним артритом, псоріатичним артритом);
  • шкірними захворюваннями (псоріазом, герпесом, пухирчаткою, токсикодермією, гострою та хронічною кропивницею, набряком Квінке, атопічним дерматитом, екземою, парапсоріазом, червоним плоским лишаєм);
  • захворюваннями, що передаються статевим шляхом (сифіліс, серорезистентний сифіліс, гонорея, трихомоніаз, хламідіоз, гарднерельоз, уреаплазмоз, мікоплазмоз).
    Після очищення крові досягається значне подовження міжрецидивних періодів.