На запитання щодо псоріазу читачам газети «Сегодня» відповів Олександр Літус

Опубликовано Doc в

segodnya24 жовтня 2013 р. у прес-центрі «Сегодня-Мультимедиа» відбулась онлайн-конференція з головним дерматовенерологом МОЗ України Олександром Літусом.

В ході конференції фахівець відповів на численні запитання незмінної ведучої онлайн-заходів студії Поліни Дорожкіної та читачів, як друкованого видання, так і відвідувачів інтернет-порталу www.segodnya.ua

Найбільш гострі питання стосувалися лікування псоріазу в регіонах та вибору ефективних видів терапії . Кількість телефонних дзвінків в студію свідчила про те, що тема захворювання, піднята в ході Національних Днів Псоріазу виявилась близькою багатьом українцям.

Окрім питань щодо псоріазу читачі виявили неабиякий інтерес до інших шкірних а також венеричних захворювань. Серед іншого Олександр Літус надав рекомендації щодо захисту відкритих ділянок шкіри в зимовий період, а також відповів на питання як вберегтися від венеричних захворювань в різних життєвих ситуаціях.

Відеоматеріали онлайн-конференції після обробки будуть доступні за наступним посиланням: http://conferences.segodnya.ua/dermato.html

По матеріалам сайтів www.moz-derm.org.ua