Діяльність диспансеру

КНП «Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер» ООР виконує функції організаційно-методичного, діагностичного та лікувально-консультативного центру з надання спеціалізованої кваліфікованої медичної допомоги хворим шкірними захворюваннями та інфекціями, що передаються статевим шляхом (ІПСШ).
Амбулаторне відділення надає амбулаторно-поліклінічну допомогу з
діагностики та лікуванню захворювань шкіри, у тому числі: хронічних дерматозів (псоріазу, екземи, атопічного дерматиту та інших); різних видів грибкових, інфекційних та паразитарних захворювань шкіри (корости, мікроспорії, оніхомікозів, демодекозу та інших). Проводиться діагностика та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом: сифілісу, гонореї, трихомоніазу, хламідіозу, уреаплазмозу, гарднерельозу, урогенітального герпесу та інших. В поліклінічному відділенні консультативний прийом здійснюють кваліфіковані спеціалісти вищої категорії, кандидати медичних наук. Функціонує фізіотерапевтичний кабінет, а також мікологічний кабінет для діагностики та лікування грибкових захворювань шкіри та нігтів з використанням апаратних методів лікування.
Проводиться контроль за роботою дерматовенерологів, акушер-гінекологів, урологів, інших спеціалістів міст та районів області з питань діагностики, обліку та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом. Надається методична допомога лікувально-профілактичним закладам області з проблеми діагностики та лікування захворювань, що передаються статевим шляхом, хронічних та заразних дерматозів і онкозахворювань шкіри. Цілеспрямовані профілактичні заходи проводяться у співпраці з неурядовими організаціями та включають в себе клініко-серологічне обстеження та лікування контингентів підвищеного ризику ЗПСШ: працівників комерційного сексу, соціально дезадаптованих осіб, наркоманів та інших.
Шкірно-венерологічне відділення створено для надання стаціонарної медичної допомоги шкірно-венерологічного профілю хворим з важком перебігом захворювань. У відділенні щорічно отримують лікування понад 1000 хворих з різними захворюваннями шкіри: псоріаз, екзема, атопічний дерматит, пухирчатка, дерматит Дюринга, лімфома, піодермії, мікози та інші. Також госпіталізуються пацієнти з сифілісом та ускладненими формами інших ІПСШ. Хворі обстежуються з використанням сучасних методів діагностики: клінічних, імунологічних, серологічних, гістологічних і молекулярно-біологічних. Лікування проводиться у відповідності зі стандартами МОЗ України. Застосовуються сучасні методи: УФБ терапія, плазмаферез, внутрішньовенне лазерне опромінення крові, фотодинамічна терапія.
До складу шкірно-венерологічного відділення ООШВД входять:
– хірургічний кабінет, в якому за допомогою сучасного обладнання проводиться діагностика та лікування шкірних захворювань, які відносяться до передракових. Крім того, у хірургічному кабінеті здійснюється оперативне лікування патології шкіри, підшкірної клітковини, аногенітальної області, нігтів. Операції проводяться як класичним оперативним шляхом, так і за допомогою сучасних хірургічних апаратів: радиоволнового хірургічного апарату «Surgitron», електрохірургіческкого апарату, кріохірургічного апарату. Проводиться внутрішньовенне лазерне опромінення крові (псоріаз, атопічний дерматит, акне, фурункульоз, склеродермія, екзема, трофічні виразки). Фрезер для обробки стоп та нігтів.
-кабінет фототерапії (дві УФО кабіни та УФО-грібінець) для лікування хронічних дерматозів
– кабінет дерматоскопії (діагностика доброякісних та злоякісних новоутворень шкіри)
-кабінет плазмафереза (лікування хронічних дерматозів та хронічних ІПСШ).
– кабінет лазеротерапії (лікування хронічних дерматозів та хронічних ІПСШ).
Р І Ш Е Н Н Я про припинення комунальної установи «Одеський обласний шкірно-венерологічний диспансер» шляхом її перетворення у комунальне
некомерційне підприємство «Одеський обласний шкірно-
венерологічний диспансер» Одеської обласної ради»
Р І Ш Е Н Н Я про затвердження статутів комунальних некомерційних підприємств та СТАТУТ  КОМУНАЛЬНОГО НЕКОМЕРЦІЙНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ОДЕСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ШКІРНО- ВЕНЕРОЛОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР» ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Звіт про фінансові результати за 1 квартал 2018 р.
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих як плата за послуги на 1 квітня 2018 р.
Звіт про надходження і використання коштів, отриманих за іншими джерелами власних надходжень на 1 квітня 2018 р.
Звіт про надходження і використання коштів загального фонду на 1 квітня 2018 р.
Звіт про заборгованість за бюджетними коштами на 1 квітня 2018 р.